Targi

salmed

 

W imieniu firmy OPTA-TECH, przesyłam zaproszenie do wzięcia udziału w targach SALMED 2018, które odbędą się w dniach 15-17 marca 2018 roku w PoznaniuZapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej firmy: Pawilon 7, Stoisko 30

Firma OPTA-TECH jest w Polsce liderem w zakresie wdrażania kompleksowych i otwartych rozwiązań z zakresu CYFROWEJ PATOMORFOLOGII.

Na naszym stoisku po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy rozwiązanie klasy PACS Patomorfologia a także narzędzie klasy VNA dedykowane do integracji danych obrazowych na poziomie szpitala.

Poza tym będzie istniała możliwość zeskanowania preparatów mikroskopowych na skanerze Hamamatsu. Będziemy również przekazywać informację na temat oferowanych rozwiązań z zakresu telepatologii, systemu LIMS Patomorfologia oraz raportów synoptycznych.

Dla naszych klientów prowadzimy kompleksowe doradztwo i wsparcie w zakresie analizy potrzeb i rozwiązań niezbędnych do ucyfrowienia Zakładu Patomorfologii w tym integracji oferowanych rozwiązań z wdrożonymi już systemami klasy HIS / RIS / LIS / PACS.

 

 

 

 

logo sectra hamamatsu logo LogicNets