kontakt

Kariera

Firma Opta-Tech sp. z o.o. funkcjonuje na rynku jako dostawca sprzętu laboratoryjno-medycznego a także aparatury badawczo-naukowej. Specjalizujemy się w wyposażaniu laboratoriów, szpitali oraz instytutów badawczych w najwyższej klasy urządzenia. W ofercie posiadamy innowacyjne rozwiązania zarówno z zakresu urządzeń jak i oprogramowania wykorzystywanego do prowadzenia diagnostyki i badań naukowych. Jako wiarygodny partner wielu międzynarodowych firm, oferujemy naszym klientom najlepsze światowe rozwiązania.

Pracownik działu wsparcia technicznego /
Konsultant IT – systemy medyczne

Miejsce pracy: Warszawa

Firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii i producent sprzętu optycznego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownika działu wsparcia technicznego systemów medycznych klasy LIMS i rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Współpraca z pracownikami działów IT klientów w zakresie realizowanych projektów
• Wsparcie bezpośrednie, zdalne dla użytkowników wdrażanych systemów medycznych klasy LIMS i telekonsultacyjnych.
• Szkolenie użytkowników systemów przy wdrażaniu systemów
• Instalacja i konfiguracja komputerów, serwerów na potrzeby realizowanych kontraktów
• Wykonywanie aktualizacji dokumentacji technicznej projektów
• Opieka nad sprzętem komputerowym firmy
• Opieka nad stronami internetowymi firmy

WYMAGANIA:

• Znajomość zagadnień związanych z:

o bazami danych (MS SQL, Firebird)
o budową i konfiguracją infrastruktury sieciowej
o konfiguracją serwerów, wirtualizacją (Vmware, Windows Server)
o macierzami dyskowymi

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji
• Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, samodzielność
• Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych (udział w szkoleniach)
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość języka angielskiego wymagana (komunikacja z partnerami zagraniczyznami, udział w szkoleniach)
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami medycznymi klasy LIMS/HIS
• Preferowane wykształcenie techniczne (absolwenci lub studenci ostatnich lat)

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zagraniczne
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie dużych międzynarodowych dostawców.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
• Pakiet MultiSport, Medicover

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@opta-tech.com

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż produktów do laboratoriów; szpitali i instytutów badawczych na terenie Polski;
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów;
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży w tym w ramach procedury przetargowej;
  • Udział w szkoleniach, seminariach, konferencjach i sympozjach;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Analiza sytuacji rynkowej;
  • Rzetelne raportowanie wyników pracy;
  • Dbałość o wizerunek firmy i jej produktów;
  • Zarządzanie bazą dotychczasowych i nowych Klientów firmy;

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji;
  • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych, samodzielność w działaniu i kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji; technicznej i uczestniczenie w szkoleniach produktowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mobilność, gotowość do wyjazdów na spotkania z klientami na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z realizowanymi wynikami
  • Realizację innowacyjnych projektów
  • Rzeczywistą możliwość rozwoju poprzez dostęp do najlepszych światowych rozwiązań z zakresu urządzeń i oprogramowania
  • Cykl szkoleń
  • Pakiet medyczny lub sportowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”